Krav-Maga

PROSTOTA – SZYBKOŚĆ – SKUTECZNOŚĆ

– tak można w trzech słowach scharakteryzować najskuteczniejszy na świecie system walki opracowany przez ekspertów izraelskich służb specjalnych. Jedyną filozofią, którą kieruje się system jest to, żeby przeżyć w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach. W dżungli miejskiego gwaru i chaosu nie ma zasad, honorowych pojedynków i litości – jest tylko stereotypowy obraz przemocy poparty niekontrolowaną agresją. Natura wyposażyła człowieka w instynkty, które niezależnie od jego woli dają o sobie znać. Ucieczka i walka, główne i najważniejsze odruchy instynktu samozachowawczego człowieka, na nich opiera się algorytm przeżycia w chwili zagrożenia.

Tak też wygląda główny kierunek szkolenia w KRAV MAGA – umiejętność wczesnego rozpoznania zagrożenia, zdecydowana reakcja na agresję, oraz skuteczne i proste techniki – to podniesienie gwarancji na osiągnięcie sukcesu. Wyrobienie w sobie tych cech daje człowiekowi większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu życiowego. Tego właśnie uczy nas KM nie tylko w sferze fizycznej, ale przede wszystkim w psychicznej. Umiejętność radzenia sobie z emocjami i strachem pozwoli na efektywniejsze działanie w trudnych chwilach.

Uderzaj i uciekaj. I nigdy się nie poddawaj! Takie myślenie jest myśleniem kravmagowym, które zaczyna wyróżniać osoby ćwiczące ten wyjątkowy, naturalny dla człowieka systemk1

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z Krav Maga do K1 Fighting Center-oddział Oława we wtorki oraz czwartki w godzinach od 17.30 do 19.00-grupa początkująca-zajęcia prowadzi Piotr Święcicki (http://trening-krav-maga.pl/) oraz od 19.00 do 20.30-grupa kontynuująca -zajęcia prowadzi Witold Szachowski.

Dodatkowe informacji pod nr. 791 237 918

K1 Fighting Center-oddział Oława

Zapisz się